FUJIFILM

Rodzaje papieru Fujifilm

W Fujifilm wiemy, że zdjęcia robione są w jednym celu – aby zachować, wspominać i przeżywać na nowo najcenniejsze chwile z życia. Właśnie dlatego ciągle udoskonalamy nasze technologie i produkty oparte na halogenkach srebra, dzięki czemu nasz wyjątkowej jakości papier pozostaje numerem 1 na rynku. Każdy fotograf, bez względu na poziom zaawansowania, może zaufać jakości naszego papieru. Nasza gama papieru, którego produkcja oparta jest na halogenkach srebra, zawiera produkty odpowiadające wszystkim potrzebom.

Wszystkie oferowane przez nas rodzaje papieru gwarantują:
– niezwykłą wytrzymałość kolorów,
– doskonałą biel,
– ciągłość tonacji.

Papier Fujicolor Crystal Archive

Nasz standardowy papier przewyższa wszystkie standardy. Ten wysokiej jakości papier zapewnia udoskonalone odtworzenie kolorów, wyjątkową stabilność obrazu i najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć. Jest dostępny w wersjach: błyszczącej, półmatowej i matowej.

Za co go pokochasz?

Każda sekunda jest warta zatrzymania, czy chodzi o chwilę z życia codziennego, urodziny dzieci, czy inne wyjątkowe ujęcia. Papier Fujicolor Crystal Archive zawsze robi wrażenie i wychodzi na przeciw wszelkim potrzebom fotografa.Papier Crystal Archive Supreme

To wyjątkowy papier barwny na bazie halogenków srebra. Ma zwiększoną grubość podłoża, zapewnia najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć i został wzbogacony atrakcyjnym, złotym nadrukiem na odwrocie. Papier ten cechuje luksusowe wykończenie i znakomity wygląd. Jest dostępny w wersjach: błyszczącej i półmatowej.

Za co go pokochasz?

Chcesz zachować piękne wspomnienia lub chcesz podarować komuś coś wyjątkowego na szczególną okazję? Ten papier to prawdziwy skarb i doskonały pomysł na prezent urodzinowy lub świąteczny, dzięki któremu zdjęcia pięknych chwil będą wyglądały jeszcze lepiej.Papier Crystal Archive Digital DP II

Papier barwny na bazie halogenków srebra oferuje najważniejsze zalety papieru Supreme High Definition i jest przeznaczony do profesjonalnych zastosowań. Zapewnia najszerszą gamę kolorów, wysoką gęstość maksymalną gwarantującą głębię czerni oraz znakomite nasycenie barw. Jest dostępny w wersjach: błyszczącej, półmatowej, matowej i jedwabnej.

Za co go pokochasz?

Zawodowi fotografowie i artyści wymagają profesjonalnych rezultatów. Papier Fujicolor Crystal Archive Digital DP II spełnia wszystkie wymagania: pozwala zachować dla potomnych wspomnienia z ceremonii ślubnej, przyciąga uwagę w przypadku portretów i zdjęć komercyjnych, a także pomaga zgromadzić tłumy na wystawach prac fotograficznych. Ten papier sprawia, że zdjęcia ożywają.Papier Crystal Archive Digital Pearl

Ten papier barwny na bazie halogenków srebra jest naprawdę imponujący. Oprócz zalet papieru profesjonalnego jest wzbogacony przypominającymi perły cząsteczkami, które zapewniają zdjęciom wyjątkowy, opalizujący wygląd. Ponadto cechuje go duża grubość podłoża i wysoka sztywność. Jest dostępny w wersji błyszczącej.

Za co go pokochasz?

Czasami w życiu potrzebujemy rzeczy wyjątkowych, a niezwykłe chwile wymagają czegoś wysublimowanego. Papier Digital Pearl nadaje zdjęciom portretowym, modowym czy komercyjnym niepowtarzalny, wyjątkowy wygląd, który zawsze przykuwa uwagę.

Rodzaje Papierów Fotograficznych Fujifilm [PDF]:


Internetowe Studio Fotograficzne - Zamów odbitki najwyższej jakości przez Internet. Zamawiając zdjęcia przez Internet nie musisz wychodzić z domu. Jako pierwsi uruchomiliśmy możliwość zamówienia zdjęcia 3D, co otwiera nowy rozdział pod tytułem Fotografia trójwymiarowa. W naszej ofercie jest: Odbitka, Fotogadżety i zdjęcia trójwymiarowe.